Lexar SSD | NQ100 | 2000 GB | SSD form factor 2.5" | Solid-state drive interface SATA III | Read speed 550 MB/s
- TootjadLexar
- Mudel: LNQ100X002T-RNNNG
- Saadavus: 5
-
307€
Lexar SSD | NQ100 | 2000 GB | SSD form factor 2.5" | Solid-state drive interface SATA III | Read speed 550 MB/s
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 105.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Lugemise kiirus | 550 MB/s |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 7837 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 26.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Pooljuhtketta liides | SATA III |
| Pooljuhtketta maht | 2000 GB |
| Producer | Lexar |
| Producer product family | SSD |
| Producer product name | NQ100 |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lexar ssd nq100 2000 gb ssd form factor 25 solid-state drive interface sata iii read speed 550 mbs, lnq100x002t-rnnng, lexar, ssd


